Ansatte enebolig

Leif Helge Østebø

Salgssleder enebolig

+47 982 66 263

leifhelge@oddhansen.no

Hilde Trondsen

Selger enebolig

+47 412 50 565

hilde@oddhansen.no

Kay Andre Herheim

Prosjektleder

+47 485 14 629

kay@oddhansen.no

Børge Skeiseid

Arkitekt

+47 406 76 097

bs@oddhansen.no

Kontakt oss

Odd Hansen AS
Sundvegen 20, 4250 Kopervik

+47 982 66 260
post@oddhansen.no

Ansatte prosjekt / leiligheter

Kjetil Alvheim

Daglig leder Odd Hansen Prosjekt AS

+47 906 69 872

kjetil@oddhansen.no

Sverre Jensen

Prosjektleder

+47 401 46 728

sverre@oddhansen.no

Arne Waka

Prosjektleder

+47 982 21 082

arne@oddhansen.no

Gunn Elisabeth Amundsen

Prosjektkoordinator

+47 924 58 595

gunnelisabeth@oddhansen.no

Lisa Linn Green

Prosjektkoordinator

+47 942 88 316

lisa@oddhansen.no

Svein Brekkå

Prosjektleder

+47 488 43 228

svein@oddhansen.no

Kontakt oss

Odd Hansen AS
Sundvegen 20, 4250 Kopervik

+47 982 66 260
post@oddhansen.no

Odd Hansen administrasjon

Børge Andersen

Daglig leder

+47 950 68 484

borge@oddhansen.no

Jarle Torvestad

Økonomisjef

+47 977 33 855

jt@abraeiendom.no

Kontakt oss

Odd Hansen AS
Sundvegen 20, 4250 Kopervik

+47 982 66 260
post@oddhansen.no

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.